http://i.tanio.co/ Nasze Miasto
AKTUALNIE KUPONÓW I RABATÓW W SKLEPACH ONLINE
Wtyczka rabatowa
Pobierz

beGLOSSY - Kod zniżkowy i kupony rabatowe

Kody rabatowe, kupony, promocje i rabaty w beGLOSSY

Każdy miesiąc jest dla ciebie taki sam? Czujesz, że czas ucieczka ci między palcami, a ty nie masz żadnej przyjemności z życia? Podaruj sobie trochę luksusu, który sprawi, że niezależnie czy to będzie miesiąc zimowy czy letni uśmiech nie zniknie z twojej twarzy. Uśmiechniesz się dzięki beGlossy! To magiczne pudełeczko w swojej zawartości posiada najlepsze markowe kosmetyki, które rozpieszczą twoje ciało i umysł. Nasz serwis dodatkowo dorzuca kupony rabatowe. Kod zniżkowy beGlossy gwarantuje ci produkty z najwyższej pułki w obniżonej cenie.

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2017
w górę ▲

Czym jest GlossyBox?

beGlossy oferuje tak zwane Beauty Box. Co to znaczy? To znaczy, że firma za niewielką opłatą co miesiąc przysyła ci pięknie zapakowane pudełeczko z zawartością o jakiej mogłaś pomarzyć. W pudełku znajdują się markowe produkty, które ty dostajesz w obniżonej cenie w zamian za ich testowanie i dzielenie się swoją opinią z innymi testerkami. beGlossy to firma, która cieszy się ogromną popularnością, działa w 16 krajach. Można bez obaw powiedzieć, że ta popularność wynika z jakości jaką oferuje firma. Pudełeczko zawsze zawiera produkty, które są obecnie trendy, dzięki temu masz poczucie, że należysz do ekskluzywnego klubu testerek  i tak w rzeczywistości jest. Autorzy pudełek śledzą najnowsze trendy światowe pochodzące z Londynu, Paryża, Tokio czy Nowego Jorku – ze stolic, które dyktują warunki na rynku kosmetycznym. Korzystając z beGlossyto ty decydujesz czy chcesz otrzymywać pudełko co miesiąc czy raz na kilka miesięcy. Jeśli nie znasz jeszcze beGlossy to na początek zamówisz jedno pudełko, ale gwarantujemy, że gdy je tylko otrzymasz już z niecierpliwością będziesz czekała na następne. To uzależnia! Koniecznie skorzystaj z naszej zniżki i wpisz kod zniżkowy beGlossy podczas składania zamówienia.

Video - GlossyBox

Zawartość GlossyBox

To ekskluzywne pudełko w swojej zawartości może posiadać kremy, balsamy, pomadki, podkłady, pudry, cienie do oczu, kredki do oczu, a także perfumy, odżywki oraz wiele innych kosmetyków. Najfajniejsze w beGlossy jest to, że nigdy do końca nie wiesz co może się w nim znajdować. Dzięki temu masz poczucie, że co miesiąc czeka na ciebie miła niespodzianka. beGlossy to pudełeczko zawierające kosmetyki najlepszych marek, często pochodzących z najwyżej półki o cenach, jakie przyprawiają o zawrót głowy. Ale ty jako ambasadorka marki masz pewność, że za niewielką opłatą wejdziesz w posiadanie tych produktów. Dodatkowo wykorzystując kod zniżkowy beGlossy nie obciążysz zbytnio swojego budżetu. Należy wspomnieć, że często zawartością pudełka są pełno wymiarowe produkty! Czy to nie wspaniałe kiedy co miesiąc jesteś obdarowywana kosmetykami? Wykorzystaj kupony rabatowe i sprawi sobie przyjemność!
 

Jeżeli jednak, wolisz sam dobierać dla siebie kosmetyki, to koniecznie odwiedź naszą kategorię zdrowie i uroda – są tam Douglas czy Yves Rocher. 

Dostawa i płatności

Za swoje wymarzone kosmetyki zapłacisz na kilka standardowych sposobów: wykonując przelew na rachunek sklepu, robiąc internetowy przelew bankowy bądź skorzystać z jednego z dostępnych serwisów obsługujących płatności internetowe. Twoje nowe beGlossy dostarczy do twojego domu Poczta Polska lub wybrana przez ciebie firma kurierska.

Ekskluzywne kosmetyki mogą być jeszcze tańsze!

Jak to zrobić? To proste wystarczy mieć kupony rabatowe, które oferowane są przez nasz portal. Wybierasz interesującą cię promocję, klikasz na nią, a następnie przekierowujemy cię na stronę sklepu online beGlossy. Podczas składania zamówienia pojawia się okno oznaczone ,,wpisz kod zniżkowy’’. Kod zniżkowy beGlossy znajdziesz u góry strony, musisz go tylko skopiować i wkleić w to pole. Czasami kod promocyjny nie jest potrzebny, wyświetla się wtedy stosowna informacja, a rabat przyznany zostaje automatycznie.

w górę ▲
© Copyright 2017 | www.tanio.co | WIP Web Invest PL GmbH